Vážené kolegyně, vážení kolegové,

v termínu od 2. do 8. listopadu 2020 proběhne již 13. ročník osvětové kampaně Týden rané péče®. Tentokrát slavíme všichni 30 let rané péče v České republice a proto jsme zvolili slogan kampaně „30 let lepších startů“.

Raná péče je vlajkovou lodí sociálních služeb. Za 30 let existence se vyvíjela, rostla, reagovala na potřeby rodin, do nichž se narodilo dítě s těžkým zdravotním onemocněním či postižením. Za tu dobu ušla raná péče kus cesty a sní i všichni pracovníci. Letošní ročník je tak trochu oslavou nás všech a našeho oboru zvlášť. Pojďme odborné i laické veřejnosti ukázat smysluplnost rané péče, pojďme upozornit na potřeby rodin dětí s postižením a šířit povědomí, ale pojďme se letos i trochu chlubit. Třicet let poskytujeme vysoce odbornou službu rodinám, které se rovnou na startu do života jejich dětí potýkají s překážkami.

Připojte se i letos k osvětové kampani Týden rané péče.

V Týdnu rané péče můžete pořádat dny otevřených dveří, semináře, workshopy jak pro veřejnost, tak pro odborníky ve Vašem regionu. Oslovte média, pozvěte na stáž studenty, uspořádejte výstavu fotek z Vaší praxe. Každá příležitost dát vědět o rané péči se počítá.

Jako každý rok pro Vás připravujeme balíček podpůrných materiálů, bannery, loga Týdne rané péče, které můžete využít na Vašich materiálech. Váží se pouze ke kampani, jsou neutrální k poskytovateli.

Zašlete nám přihlášku, kterou naleznete v příloze tohoto emailu a my Vám do září 2020 zašleme vše potřebné.

Krásné léto a na podzim to rozjedeme.

Za přípravný tým Týdne rané péče

Jitka Barlová a Petra Mertlová

 

Pozvánka Terezie Hradilkové na Týden rané péče

Pozvánka Terezie Hradilkové na Týden rané péče